18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny lokator

~_Yarko_ • 2024-04-28, 17:35
Mieszkańcy skarżyli się na niego, bo po pijaku wszystkich zaczepiał.


W końcu został uspokojony.
Dla niecierpliwych od 00:58 s.

baronturbina

2024-04-28, 17:47
Rosyjski podczłowiek. Cały naród taki.

darek1234

2024-04-28, 18:08
baronturbina napisał/a:

Rosyjski podczłowiek. Cały naród taki.



Ponoć Rosjanie to piękny naród... Mógłby być, gdyby wszystkich zaj***li na ukraińskim froncie

baronturbina

2024-04-28, 18:45
darek1234 napisał/a:

Ponoć Rosjanie to piękny naród... Mógłby być, gdyby wszystkich zaj***li na ukraińskim froncie


Starczyło by żeby przestali
Pić i państwo przestało ich kontrolować na każdym kroku, ale opcja z frontem też ładna ;-)

alojz

2024-04-28, 19:09
jokogeri kekomi - jestem miszczem karate to wiem

patmon

2024-04-28, 19:18
Ot takim jednym kopniakiem młodzieniec może resztę życia lub przynajmniej 25 lat spędzić w hotelu z marnym wyżywieniem, ale na czas i minimum trzy razy dziennie oraz opieką medyczną lepszą niż jeden z drugim robolem na całym etacie w fabryce, gdzie zapłacić rachunki i podatki zostaje marna reszta na leki z apteki i kawał pasztetówki :lol:

smc

2024-04-28, 19:21
Z niezrównoważonym sąsiadem, mieszkającym samotnie jest tylko jedno rozwiązanie.

Jeśli ktoś z rodziny ma świniarnię, to nie pozostaje ślad. Po strawieniu brak śladów DNA, a gość na zawsze figuruje jako zaginiony.



Sadol uczy I bawi.

zxd57

2024-04-28, 20:28
no i to się nazywa porządny high kick :)

biegu86

2024-04-29, 06:13
patmon napisał/a:

Ot takim jednym kopniakiem młodzieniec może resztę życia lub przynajmniej 25 lat spędzić w hotelu z marnym wyżywieniem, ale na czas i minimum trzy razy dziennie oraz opieką medyczną lepszą niż jeden z drugim robolem na całym etacie w fabryce, gdzie zapłacić rachunki i podatki zostaje marna reszta na leki z apteki i kawał pasztetówki



To że ktoś padnie jak długi po kopniaku na ryj czy mocnym uderzeniu ręką i nawet gdy dostaję drgawek, wcale nie oznacza że będzie trup. ch*ja w życiu widzieliście chyba.

TwójCzarnyPan

2024-04-29, 15:40
Rosja to jest właśnie taki naj***ny, osiedlowy żul, który jara się tym, że wszyscy się go boją. Do czasu, aż dostanie po mordzie od sąsiadów. I tak właśnie trzeba traktować Kacapię.