18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hopsa

Flodzia • 2024-04-29, 08:54


na szczęście skok skuteczny :)

el...........ss

2024-04-29, 09:03
o ja pie**olę, postęp w krajach czwartego świata... odkryli tam RKO i stosują je zamiast bezzwłocznej pionizacji

Will70

2024-04-29, 09:49
Na połamane żebra najlepsza metoda na uszkodzenie płuc. Brawo. Widać, że chłop nie żyje, a i tak go zabolało. :mrgreen:

BdBrother

2024-04-29, 09:59
eliveruss napisał/a:

o ja pie**olę, postęp w krajach czwartego świata... odkryli tam RKO i stosują je zamiast bezzwłocznej pionizacji



Myślę że w tym właśnie był problem, zabrakło natychmiastowej pionizacji

kowboj

2024-04-29, 10:14
a ja sie pytam czemu nie było pionizacji która by mu zapewniła życiodajny eter dzięki czemu by momentalnie stał na baczność :D

majeńka

2024-04-29, 10:22
Mogę prosić o namiar na tą laskę, jedyną przytomną która robiła resuscytację? Bardzo zgrabna, i dobrze mieć taką przy sobie na wypadek aż coś się stanie. Nie żebym planowała robić coś niebezpiecznego, ale w międzyczasie przyda się do innych celów.

Roskosmos

2024-04-29, 11:05
Jak mnie wk***iają takie babsztyle dopomagajki chciał się zaj***ć to jedynym sensownym wyjściem w agonii jest go doj***ć a nie ratować na warzywo k***a tępe dzidy przecież mają mózgi to mogą pomyśleć

kowboj

2024-04-29, 12:28
Ja chyba za 2 tygodnie idę się odj***ć także popieram ktoś chce dołączyć? ;-) może wspólny grupowy performance xd

Batman_

2024-04-29, 14:29
kowboj napisał/a:

Ja chyba za 2 tygodnie idę się odj***ć także popieram ktoś chce dołączyć? może wspólny grupowy performance xd



Dopiero za dwa tygodnie?! Nie każ nam czekać! Tyko pamiętaj o nagrywaniu ;-)

majeńka

2024-04-29, 15:07
Pamiętaj aby kamerę dobrze ustawić, i zadbać aby nagranie trafiło w sensowne miejsce. Bo mógłbyś mieć problemy z drugim ujęciem...

kowboj

2024-04-29, 16:28
Batman_ napisał/a:

Dopiero za dwa tygodnie?! Nie każ nam czekać! Tyko pamiętaj o nagrywaniu




majeńka napisał/a:

Pamiętaj aby kamerę dobrze ustawić, i zadbać aby nagranie trafiło w sensowne miejsce. Bo mógłbyś mieć problemy z drugim ujęciem...



jacy wy kochani :mom_please:

TheDouchestOfBags

2024-04-29, 21:22
majeńka napisał/a:

Mogę prosić o namiar na tą laskę, jedyną przytomną która robiła resuscytację? Bardzo zgrabna, i dobrze mieć taką przy sobie na wypadek aż coś się stanie. Nie żebym planowała robić coś niebezpiecznego, ale w międzyczasie przyda się do innych celów.



Podzielam sentyment koleżanki; również pragnąłbym posiadać taką pannę przy sobie, gdyby coś mi się - za przeproszeniem - stało.

halinka1ferdek2

2024-04-30, 00:07
Po jaki ch*j ta głupia baba go ratuje ? Jeszcze niechcący jej się uda i będzie po materiale.

vladok

2024-04-30, 00:52
halinka1ferdek2 napisał/a:

Po jaki ch*j ta głupia baba go ratuje ? Jeszcze niechcący jej się uda i będzie po materiale.



Chciała się z nim przelizać, a że wcześniej nie miała okazji, więc skorzystała

:-?

JamPawel

2024-04-30, 08:09
majeńka napisał/a:

Mogę prosić o namiar na tą laskę, jedyną przytomną która robiła resuscytację? Bardzo zgrabna, i dobrze mieć taką przy sobie na wypadek aż coś się stanie. Nie żebym planowała robić coś niebezpiecznego, ale w międzyczasie przyda się do innych celów.


Figurka zaiste zacna, mościa panno.