18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SkoPio1

2024-04-29, 14:00
russian-roulette napisał/a:

Po ch*j to tutaj?



Autor (obrazka) jest przekonany, że powiedzenie słowa „k***a`” to jest wiązanka.
Ale trzeba docenić, że choć nie poradził sobie z polskim znakami diakrytycznymi, to użył poprawnego: tę.
To tak jak w tej anegdocie przypisywanej pewnemu językoznawcy, że ...jeśli ktoś napisze do ciebie „ty ch*ju!”, to winieneś czuć radość, że korespondujesz z kim wykształconym, kto wie, że pisze się ów wyraz przez ch.
:-)

baronturbina

2024-04-29, 14:20
russian-roulette napisał/a:

Po ch*j to tutaj?


Po ch*j, to krasnal ma brodę.

Zbysław

2024-04-29, 14:46
nie nawidze ślązaków, związki zakładają, swój język tfuuu Niemcu ukryte

harek96

2024-04-29, 14:53
Zbysław napisał/a:

nie nawidze ślązaków, związki zakładają, swój język tfuuu Niemcu ukryte



Ale od Oberschlesien to sie odpie**ol gorolu

majeńka

2024-04-29, 14:55
SkoPio1 napisał/a:

To tak jak w tej anegdocie przypisywanej pewnemu językoznawcy, że ...jeśli ktoś napisze do ciebie „ty ch*ju!”, to winieneś czuć radość, że korespondujesz z kim wykształconym, kto wie, że pisze się ów wyraz przez ch.

A ja tymczasem wiem czemu niektórzy jensykosnafcy robią w tym słowie błąd — i h*j im w dupę.

harek96

2024-04-29, 14:55
Zbysław napisał/a:

nie nawidze ślązaków, związki zakładają, swój język tfuuu Niemcu ukryte



+ nawet nie potrafisz pisać w swoim języku xD

baronturbina

2024-04-29, 16:45
SkoPio1 napisał/a:

Autor (obrazka) jest przekonany, że powiedzenie słowa „k***a`” to jest wiązanka.
Ale trzeba docenić, że choć nie poradził sobie z polskim znakami diakrytycznymi, to użył poprawnego: tę.
To tak jak w tej anegdocie przypisywanej pewnemu językoznawcy, że .


Ty powinnoś zająć się czymś innym niż języki. Znaczy jednak nie… możesz się zająć lizaniem dupy. Przy tym pozostań.

harek96 napisał/a:

Ale od Oberschlesien to sie odpie**ol gorolu


Jesteś z 2001 roku hahaha k***a dziecko co ty wiesz o Górnym Śląsku ? Idź lepiej w lol pograć i tik tok zrobić.

Janko

2024-04-29, 17:25
Uśmiałem się po ch*j :-)

RobsoN

2024-04-29, 17:44
a wiązanki !!! zastanawiałem się o ch*j tu chodzi, dzięki koledzy za pomoc w rozwikłaniu zagadki.

żeby to nie weszło na główną, żeby to nie weszło na główną …….

Marian_Koniuszko

2024-04-29, 18:25
harek96 napisał/a:

Ale od Oberschlesien to sie odpie**ol gorolu



Akurat Zbysław jest hanysem tylko że na przyczajce :-D

radek225

2024-04-29, 19:36
russian-roulette napisał/a:

Po ch*j to tutaj?



Po przeniesieniu sadola na nowe serwery Sadistic połączył się z Kwejkiem tylko jeszcze nie zdążyli zmienić nazwy.

ritu4l

2024-04-29, 19:51
O typie ale dno wrzuciłeś. Jakby zwykły użyszkodnik to gówno wrzucił to zaraz temat by poleciał z uzasadnieniem o mało inteligentniej wstawce.